Movies
Ratings
32
Take PointRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0