Movies
Ratings
52
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0