Series
Ratings
136
So, You Make ItRated ★ 4.0
Fate/strange Fake -Whispers of Dawn-Rated ★ 3.5
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0- Plastic MemoriesRated ★ 3.5
- Undead Unluck Winter-henRated ★ 4.0
SANDARated ★ 3.5
Vampires Chan Can't Suck ProperlyRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 4.5
Silver SpoonRated ★ 4.5
暗殺者である俺のステータスが勇者よりも明らかに強いのだがRated ★ 2.5
A Wild Last Boss Appeared!Rated ★ 3.5
Noble FarmerRated ★ 3.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 4.0
Girls' Last TourRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.5
Call of the NightRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 3.5