Series
Ratings
175- 원피스 33기Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
LudwigRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 3.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.0
- 콩콩팡팡Rated ★ 3.0
- 원피스 32기Rated ★ 5.0
Dear XRated ★ 2.5- 원피스 31기Rated ★ 4.0
- 원피스 30기Rated ★ 5.0
- 원피스 29기Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- 원피스 28기Rated ★ 4.0
- 원피스 27기Rated ★ 4.0