Series
Ratings
93
While You Are TemptedRated ★ 3.0- Sister's Slam DunkRated ★ 3.0
Let’s Go Video TravelRated ★ 3.5- Gag ConcertRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0- Roller CoasterRated ★ 4.0
Real MenRated ★ 2.0
I Live AloneRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 2.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Where Is My HomeRated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5