Series
Ratings
55
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 4.0- ShortpaperRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5