Series
Ratings
46
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Black SummerRated ★ 4.5