Titles you rated
Silver Spoon Season 2Rated ★ 3.5
Grand Blue Season 2Rated ★ 3.5
ShirobakoRated ★ 3.5
Silver SpoonRated ★ 3.5
I'm Getting Married to a Girl I Hate in My ClassRated ★ 1.0
Asobi AsobaseRated ★ 3.0
Grand BlueRated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
Overtake!Rated ★ 4.0
Servant X ServiceRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 3.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 1.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Clannad After StoryRated ★ 4.0
ClannadRated ★ 4.0