Series
Ratings
25
The MandalorianRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Glass HeartRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5- The World God Only KnowsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Persona 4 the animationRated ★ 3.0
Persona 4 the Golden AnimationRated ★ 3.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
- My Little MonsterRated ★ 4.0