Movies
Ratings
631
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5