Movies
Ratings
490
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Valentine's DayRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
RockyRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5