Series
Ratings
47
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
You Are My SpringRated ★ 1.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 0.5
Singles' InfernoRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0