Series
Ratings
65
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Drop Dead DivaRated ★ 2.5
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.0
Drop Dead DivaRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0