Series
Ratings
104
Somehow 18Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 1.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5