Titles you rated
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Lucky StarRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 2.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 3.5