Series
Ratings
88
Informa Season 2Rated ★ 2.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 3.0
From Now On We Begin EthicsRated ★ 3.5
Colorful Love: I am Loved by a Genderless BoyRated ★ 5.0
The Unknown MeRated ★ 2.0- Only at 22:00 on WednesdayRated ★ 3.5
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.0
Perfect ProposeRated ★ 2.5
Living with HimRated ★ 2.5
Love Is a PoisonRated ★ 3.5
Future SonRated ★ 5.0
Perfect WorldRated ★ 4.0
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.5
Debu to Love to Ayamachi to!Rated ★ 3.5
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 1.0
Non-rem no Mado 2023 SummerRated ★ 2.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 2.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5