Movies
Ratings
592
My NameRated ★ 3.0
The SingersRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5- Understanding MoviesRated ★ 2.5
- The Price of GoodbyeRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Slide Strum MuteRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0- Time of CinemaRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5- Between you and meRated ★ 3.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 2.5
Into the MirrorRated ★ 3.0