Series
Ratings
464
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Love Me to DeathRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 2.0
The StudioRated ★ 4.5
PluribusRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
WaywardRated ★ 4.0
Battle for HappinessRated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5