Movies
Ratings
198
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5