Movies
Ratings
82
Sea FogRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The CounselorRated ★ 2.0
GravityRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0