Titles you rated
6/45Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MenRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Ni No KuniRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0