Movies
Ratings
259
Faces PlacesRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 3.5
GagarineRated ★ 5.0
BardoRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
The Lost DaughterRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 3.0