Movies
Ratings
350
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5