Series
Ratings
180- 풍향고Rated ★ 3.5
BOSSRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- すいかRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Dear SisterRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5- EuphoriaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 3.5