Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0