Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
GhostRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0