Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- Noise RhapsodyRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
FireRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Porosity Valley 2: Tricksters’ PlotRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5