Series
Ratings
74- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 3.5
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
The Heavenly IdolRated ★ 2.0