Movies
Ratings
240
Cloud AtlasRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 2.0