Series
Ratings
201
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 1.0
ContrastRated ★ 2.0- 천하제빵Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 3.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hell is Made of Good IntentionsRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 1.5
So, You Make ItRated ★ 3.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 3.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 1.5
Kamen Rider GavvRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.0