Series
Ratings
22
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5