Movies
Ratings
232
ParasiteRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
KlimtRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Young & BeautifulRated ★ 2.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0