Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0