Movies
Ratings
297
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
xXxRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 2.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5