Movies
Ratings
376
FollowingRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
Horrible BossesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 2.5