Series
Ratings
201
Attic CatRated ★ 5.0
The Strongest Magician in the Demon Lord's Army Was a HumanRated ★ 3.5- Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Vinland SagaRated ★ 4.0
Demon Lord, Retry! RRated ★ 3.5
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
The Most Notorious "Talker" Runs the World's Greatest ClanRated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 4.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 4.0
Glass MaskRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Re:MonsterRated ★ 3.5
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 3.5