Series
Ratings
145
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Young SherlockRated ★ 3.0
Be PositiveRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0