Series
Ratings
199
Tamon’s B-SideRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Chukoikkan!! Kimetsu Gakuen MonogatariRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0