Series
Ratings
74- 목소리 사랑Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5