Movies
Ratings
316
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
I WishRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 5.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 4.5