Series
Ratings
20
Better Call SaulRated ★ 4.0
GLOWRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.5
GLOWRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0