Series
Ratings
110- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 2.5
- EuphoriaRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Evil GeniusRated ★ 3.0
When They Cry: KaiRated ★ 5.0
Higurashi When They CryRated ★ 5.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
이혼숙려캠프Rated ★ 4.0
Shadow BeautyRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0