Titles you rated
My Golden LifeRated ★ 5.0
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 5.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5