Movies
Ratings
52
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
LegendRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5