Titles you rated
Lily FeverRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5