Movies
Ratings
332
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The CreatorRated ★ 1.0- Love ResetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
MorbiusRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 2.5
The Invisible ManRated ★ 3.5