Series
Ratings
14
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5