Series
Ratings
40
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
- GokusenRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0