Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 1.5- 디바제시카의 리얼 크라임Rated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
S.W.A.T. Season 1Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0- Brave Detectives 2Rated ★ 4.0
- Brave Detectives 3Rated ★ 4.0
Brave DetectivesRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5