Series
Ratings
44- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5
What If...? Season 3Rated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.5- 블리치Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5